Xiaomi PLM02ZM Black

Kapacita
10000 mAh
Typ článkov
Li-Ion

• Dostatocna kapacita, možnost nabijat 2 zariadenia.
  • , zakúpené v Mi Store

• Veľmi dobrá powerbanka cena super veľká výdrž odporúčam!

• 2 USB porty na nabijanie zariadeni
    • podporuje rychle nabijanie (nie tak rychle ako zo zasuvky ale dost rychle)
    • relativne kratka doba nabijania powerbanky
    • micro usb koncovka na nabijanie powerbanky

power banka ma micro usb konektor na jej nabijanie. Pre mna by bolo vhodnejsie USB-C aby som nemusel nosit 2 kable (jeden na mobil, druhy na powerbanku) ale na druhej strane poznam kopu ludi co maju zariadenia/telefon s micro usb konektorom takze mozem ich dobit ak by im dosla baterka :)

Kapacita
10000 mAh
Typ článkov
Li-Ion

Obojsmerné rýchle nabíjanie, efektívnejšie, bez ohľadu na to, či sa nabíja alebo vybíja

Podpora malého prúdového vybíjania, vhodný pre slúchadlá s mikrofónom Bluetooth a náramok

Vysokoteplotná odolnosť ABS materiál

Kontrolky LED ukazujú stav napájania. Podporuje nabíjanie a vybíjanie súčasne.

Zabudované viacnásobné ochrany.

• Typ batérie: batéria Li-Polymer
  • Farba: čierna
  • Materiál: ABS
  • Kapacita (mAh): 10000mAh
  • Vstup: 5.0V 2.0A, 9V / 12V 18W
  • Výstup: 5.1V 2.4A, 9V / 12V 15W ( max )
  • Hmotnosť produktu: 0.215 kg
  • Veľkosť výrobku: 130mm x 71 mm x 14,1mm

• Dostatocna kapacita, možnost nabijat 2 zariadenia.
  • , zakúpené v Mi Store

• Veľmi dobrá powerbanka cena super veľká výdrž odporúčam!

• 2 USB porty na nabijanie zariadeni
    • podporuje rychle nabijanie (nie tak rychle ako zo zasuvky ale dost rychle)
    • relativne kratka doba nabijania powerbanky
    • micro usb koncovka na nabijanie powerbanky

kvalitne spracovanie,
    kapacitne ok,
    spokojnost

• Dizajn
    • Váha
    • Rýchlo nabíja

Dostal som k nej aj gumenný návlek ktorý tlmí nárazy.

• , zakúpené v MP3.sk

cca 3x nabije mobil s bateriou 3000mAh,