Tracer TRABAT44383

10400 mAh
Typ článkov
Li-Ion
200 g

Externý mobilný zdroj energie, s vysokou kapacitou až 10400 mAh, pre Váš tablet, smartphone, kameru alebo iné zariadenia. Hmotnosť: 203 g - Rozmery: 108x72x23mm

1zákazník odporúča produkt
2zákazníci neodporúčajú produkt
  • , zakúpené v Obchodný dom Bojná

• 10400 mAh to nie je reálna kapacita, takže výrobca oebava. Nekupujte tracer

• 2.1A
    • ledka
    • pekny dizajn
    • krehke vyhotovenie
    • prvy kus sa mi odlepila krytka od displ.
    • ak vam spadne na zem je pravdepodobne ze uz viacej nepojde

tato nabijacka za tu cenu je fajn avsak musite natrafit na dobry kus ja osobne vlastnim uz tretiu a tato je relativne fajn co vam mozem ale povedat urcite to nema 10400 kapacitu :D dalej percenta ktore ukazuje su velmi nepresne dovolim si povedat ze pri kazdom kuse ukazuju inac prvy kus sa za minutu vybil na 70 % tam drzal asi hodinu potom kleslo na nulu. Ja som to kupil za cenu 15 € a v tej cene sa daju najst lepsie nabijacky.

• Baterie
    • V obraze

+ a - poucenie
    o bateriach som sa dozvedel ze:
    1.- realne sa moze ratat tak zhruba s 50% kapacitou
    2.- mam tester bateriek, takze realita
    3.- priklad AA bateria 2000 mAh, pri kapacite 1000 mAh vykazuje vybitie
    4.- baterie doporucuju nevybit na 100% (to mam od vyrobcov)
    5.- takze, asi taka je realita, moze niekto oponovat

• pekný displej
    • má svetlo
    • tvári sa ako 10400 mAh
    • kopa koncoviek
    • displej nezobrazuje reálnu zostatkovú hodnotu
    • určite nemá 10400 mAh
    • kábel je veľmi krátky
    • pôsobí krehkým dojmom
    • dlhé dobíjanie

Konkrétny príklad:

Mám telefón Xiaomi Redmi 1S s 2000 mAh batériou.

Powerbanku som nabil naplno a mobil úplne vybil a začal test:

1. nabitie mobilu na 100% - zostatková hodnota na nabíjačke 95% (čo vyzeralo až neuveriteľne krásne)

2. nabitie vybitého mobilu - z 95% klesla zostatková kapacita na 54% (čo už nebolo také úžasné, ale stále perspektívne)

3. nabitie vybitého mobilu - z 54% na 0% !!!, pričom mobil sa nabil len do cca 70% a nabíjačka sa úplne vybitá odpojila.

V približnými hodnotami som to ešte otestoval 3×, nikdy sa mi nepodarilo dosiahnuť ani trojnásobné plnohodnotné nabitie mobilu s batériou o kapacite 2000 mAh.

Tzn., že tento poľský výrobok má reálnu kapacitu max. 6000 mAh, ale určite nie udávanú a určite s ním nenabijete 5× 2000 mAh batérie. Je to možno len chybný kus, ale kupovaný bol cez oficiálneho distribútora, hoci prišiel poškrabaný. Takže privítam skúsenosti aj ostatných, pretože tento moje pôvodné očakávanie nenaplnil.

• -je malý (7x11 cm) a teda ľahko prenosný
    • -cenovo dostupný
    • -nabíja mobil, počítač, tablet
    • -v balení sú priložené aj vymeniteľné koncovky (na mobil, tablet) a univerzálny kábel na nabíjanie, (0.5m) teda vymieňate podľa potreby len tie koncovky
    • -môžete nabíjať dve zariadenia súčasne
    • -pekný dizajn
    • -zatiaľ som žiadne nepostrehol

Skvelá vec a všetky vlastnosti proklamované výrobcom sú obsiahnuté. Nabijete minimálne 6x mobilný telefón, samozrejme ak dobíjate vybitý mobil. Ja dobíjam povedzme 40%-nú baterku a power banku zhltne max 3-4 % z energie, teda pri takomto dobíjaní nabije aj 20 mobilov ( ale počítam že toto skúšať nikto nebude :D ) Powerbank dobíjam väčšinou cez notebook, ale cez sieť je to asi rýchlejšie. Váži 206 g čo je v úplne v pohode, výrobca priložil aj spomínané 4 koncovky na dobíjanie, zariadenie sa ovláda jediným tlačítkom naboku (zap/vyp). Rýchlosť nabíjania je ako keby sa nabíjalo zo siete.
    Určite odporúčam ak sa vám ako mne rýchlo vybíja baterka na mobile, nabíjať môžete kdekoľvek.
    Výborný produkt za prijateľnú cenu.