Remax AA-1003

Li-pol
200 g

• , zakúpené v MojaMobilka

• Nižšia cena
    • Doručený tovar bol buď veľmi nekvalitný, alebo bol už používaný a vrátený (Nie som si istý. Mal škrabanec na displeji, no vzhľadom na čínsku výrobu, diplej bez fólie a nie moc kvalitné balenie je to možno dôsledok prepravy?).
    • Inak, v porovnaní z bežnými produktami v danej kategórii, veľmi chabé reálne parametre. 20000 mAh powerbanka nabitá na 100% nabila za dva dni sumárne len 7850 mAh (3x 1350 mAh batériu fotoaparátu vo vypnutom stave a 2x počas nabíjania nepoužívaný mobil s 1900mAh batériou) a bola na 6%. Celkovo zo 100 na 0% asi 8340 mAh. Som si vedomý strát s ktorými treba pri Powerbankách rátať, ale účinnosť okolo 41% je proste málo.
    • Absencia slovenského, či aspoň českého návodu. Priložený mal len pár viet po anglicky a zvyšné stránky (asi) čínske znaky.

Neodporúčam. Neumiestňoval sa dobre v testoch, recenzie mal priemerné. Nechal som sa presvedčiť nižšou cenou. Moja skúsenosť s ním je zlá. Veľmi nízka účinnosť (41,7%), alebo reálna kapacita.

Kapacita
20000 mAh
Typ článkov
Li-pol
200 g

Zháňate pomocníka pre nabitie svojho telefónu alebo tabletu? Máme pre vás skvelé riešenie. Power Bank ponúka pohodlný spôsob, ako si na cestách alebo voľnej prírode zachovať dostatok energie kdekoľvek a kedykoľvek. Power Bank je univerzálne dobíjacie zariadenie s kapacitou 20 000 mAh pre dobíjanie mobilných zariadení na cestách. Dostatok uloženej energie umožní viacnásobné nabitie bežného inteligentného telefónu alebo tabletu. Powerbank sa dobíja priamo z USB portu počítača alebo USB nabíjačky pomocou pribaleného USB kábla. Rýchlo nabíjanie pripojených zariadení (výstup až DC 5V/ 2 A) aj externá batéria (vstup až DC 5V/1.5 A) šetrí Váš čas. Inteligentná elektronika chráni články akumulátora pred nepriaznivými vplyvmi. Vstavané LED svetlo príde vhod pri kempovaní alebo v garáži. Power Bank má dva USB porty, vďaka čomu môžete nabíjať súčasne dve zariadenia.

• Indikátor batérie: LCD displej
  • Ďalšie údaje: Vstupná prepäťová ochrana, Výstupná prepäťová ochrana, Ochrana proti prehriatiu, Vstavané LED svetlo
  • Balenie obsahuje: Power Bank, USB kábel
  • Upozornenie: Skutočná (fyzická) kapacita článkov tohto akumulátora je 20 000 mAh. Prakticky však nie je možné zo žiadneho externého akumulátora bezstratovo preniesť všetku túto energiu do akumulátora mobilného zariadenia, strata energie vždy vznikne v nevyhnutnom meniči napätia z 3.7V na 5V, na prechodových odporoch kontaktov, menej ako 100% účinnosťou ukladanie energie do akumulátora nabíjaného zariadenia, vplyvom teplotných podmienok, vplyvom vyššieho nabíjacieho prúdu a pod. Všeobecne platí, že reálne je možné presunúť energiu z externého akumulátora do akumulátora nabíjaného zariadenia s účinnosťou medzi cca. 85 a 75% v závislosti na uvedených podmienkach.

• Užila si so mnou dosť cestovania,spadla z výšok,síce hrká ale stále nabíja
    • Zrejme má udávaných 20.000mAh ako sa píše

Odporúčam

• dlhá životnosť - nabil 4x môj samsung galaxy ace 4 +3x telefon mojej priatelky samsung s 3mini a stale v nom ostalo 20%.
    • telefon sa mi nabil naozaj rychlo. cca 40min z 0 na 100%
    • neprehrieva sa ani pri nabíjaní ani pri odovzdávaní energi z baterky do telefonu.
    • pri nabití telefónu na 100 % sa to vypne. a prestane svietit
    • je to ťažké ako krava... bol som prekvapený. osobne som to nevážil ale vo vačku to nosiť nemôžem lebo by mi to stiahlo nohavice.
    • nabíja sa to mojou 1A nabíjačkou cca 12 hodín.

super vec. pomocou tejto batérie som mohol nastaviť nahrávanie videa počas celého večera a neskôr z toho urobiť time lapse video, ktoré každého príjemne prekvapilo. hlavnou nevíhodou je váha ale človek si naozaj zvykne.
    osobne som nadmieru spokojný s tým ako funguje.

• , zakúpené v MojaMobilka

• Nižšia cena