iMyMax Carbon 30000 mAh White

• nabitie mojho mobilu ubralo z banky 13%
    • na mna až priliš dost kapacity, stačilo by mi menej

Kapacita
30000 mAh

PowerBank značky iMyMax s kapacitou 30000 mAh je opatrená USB výstupom a pripojiť k vášmu zariadenie sa nechá za pomoci micro USB kábla. Power banka je pojem, ktorý označuje univerzálne externú batériu (alebo nabíjačku) z ktorej môžete doplniť energiu vášmu šikovnému prístroju. Tieto batérie v sebe ukrývajú akumulátor, ktorý dokáže dobíjať ďalšie zariadenia, ako sú napríklad iPod, iPhone, mobilný telefón, GPS navigácia, MP3 alebo MP4 prehrávač, PDA, PSP a pod. V tomto konkrétnom prípade sa jedná o dizajnovú power banku vybavenú nielen skvelú kapacitou 30 000 mAh, ale aj malým LCD displejom, ktorý znázorňuje stav batérie a tiež praktickú svietidlom. Skvelé vlastnosti tejto power banky potom dopĺňajú dva USB porty pre extra rýchle nabíjanie až dvoch zariadení súčasne. Jednoducho sa jedná o malého, dizajnového a zároveň veľmi praktického pomocníka. Tohto ľahko prenosného pomocníka akým je PowerBank iste oceníte obzvlášť v prípadoch, kedy potrebujete byť neustále na príjme a nemáte prístup k elektrickej sieti....

• v cenovej kat. top

• , zakúpené v Digicom

• nabitie mojho mobilu ubralo z banky 13%
    • na mna až priliš dost kapacity, stačilo by mi menej
  • , zakúpené v NEJCENY.cz

Zatiaľ nemám veľa skúseností. Mobil nabije asi 5x. Je trochu ťažší, nabíja sa cca.10hod a viac.

• , zakúpené v MF-Elektro.sk

• O.K.

Výborná výdrž čo pri dlhých cestách rieši podstatu zariadenia

• dobra cena/vykon

• Display ktorý ukazuje stav powerbanky
    • Nieje veľmi ťažká ani veľká
    • Na cesty, internát, privát atď v pohode
    • Ani z ďaleka taká kapacita ako udáva výrobca
    • Display niekedy ukazuje čo chce

Túto powerbanku som volil kvôli cene, "veľkej" kapacite ktorú udáva výrobca a display-u. Tiež kvôli tomu, že vtedy bola najpredávanejšia na heureke. Kapacitu ktorú udáva výrobca vôbec nezodpovedá. Má tak max. 17 000 mAh. Mám v mobile 4000 mAh baterku z 15% na 100% som ho nabil dva krát a ešte mi v powerbanke ostalo 41%. Kúpil som nový mobil tiež s 4000 mAh baterkou a z 2% som ho nabil na 97% a tam už powerbanka raz nabíjala a raz nie. Číže som nabil takmer 3 x 4000 mAh baterku. Display ukazuje niekedy čo chce. Ukazoval mi 13% asi hodinu a pol nabíjania a to už powerbanka raz nabíjala a raz nie a na mobile bolo 90% nabité. Čakal som, že nebude mať takú kapacitu ako udávajú ale nečakal som, že až tak málo. No za tie peniaze som aj tak spokojný.

• Určite Kapacita