GP Batteries RC10A Black

Kapacita
10400 mAh
Doba nabíjania
8 hodin

GP RC10A je prenosnou powerbankou, ktorá zabezpečí energiu pre váš smartfón, tablet, hodinky, prehrávač či iné mobilné zariadenie. Disponuje 10 400 mAh kapacitou Li-Ion akumulátora. O stave nabíjania vás budú informovať LED indikátory. Powerbanka zabezpečuje ochranu proti vybitiu, preťaženiu či skratu. Porty: 1 x USB 2.0 (2 000 mA) + 1 x micro USB 2.0. Súčasťou balenia je USB - micro USB kábel.

2zákazníci neodporúčajú produkt
  • , zakúpené v mobilonline.sk

trošku vyššia hmotnosť, ale inak spokojnosť, spolahlivý

• vlastne nic
    • katastrofa

Odporucam vyhnut sa, kabel je zly, nabija, ako sa mu chce, po troch dnoch polozena na stole, je uplne prazdna. Teda, nepouzitelna ...

• On nabíja spoľahlivo po stlačení tlačidla. Je to aj v pribalenom návode. ja som to kúpil pred týždňom v NAY za 8€.
    • Má úžasnu funkciu ako jediný ktorý vlastním nabija sa 2A, pri vhodnom sieťovom USB zdroji.

Super za tú cenu

• kábel súčasťou balenia
    • pekné spracovanie
    • kábel je príliž krátky a labilný
    • problém zapojiť vlastný usb kábel

Powerbank som kupil za velmi výhodnu cenu okolo 10€, rozbalil som, mal som problem oddeliť kábel od power banky, pretože drží velmi natesno a je k nemu horší prístup prstami. Po oddelení kábla som zistil že nedobíja. Skúsil som svoj kábel, a nezmestilo sa mi usb do power banky, kvoli hlbšiemu konektoru a tesným stenám.. Powerbank som nakoniec vrátil behom pol hodiny. Nehovorím však, že ostatné nefungujú ;-)