Samsung EB-PA500UF

• Výdrž
    • Vzhľad
    • Rozmery
    • Mínusy žiadne

Po približne piatich nabitiach a úplných vybitiach som banku nabil a zatiaľ po 28 dňoch je jej kapacita na 100 percent. Iné banky som neskúšal takže neviem ako rýchlo strácajú energiu po nabití ale nečakal som že táto od samsungu bude držať tak dlho.

• , zakúpené v mobilonline.sk

• Pekný vzhľad a kvalitná výdrž
    • Zatiaľ som nenašiel

Na plné nabitie som mohol potiahnuť 2 telefóny na nabitie do plna, čiže som spokojný. A i po dlhšom nepoužívaní (3-5 dní) bola banka nabitá naplno.

Kapacita
5200 mAh

Power Bank Samsung EB-PA500 strieborná: PowerBank je malý záložný zdroj, ktorý prevezme funkciu nabíjačky na cestách. Cez univerzálny USB a micro USB výstupy dobijete mobilné zariadenia, ako sú chytré telefóny, PDA a MP3 prehrávače. Vďaka svojej nízkej hmotnosti a kompaktným rozmerom sa zariadenia zmestí aj do dlane. Batériu si tak môžete vziať všade so sebou a kedykoľvek v prípade potreby dobíjať. Nehrozí vám tak žiadne prekvapenie v podobe vybité batérie u kľúčové elektroniky. Kľúčové vlastnosti Nabíjanie mobilných zariadení kdekoľvek Malá veľkosť a veľká kapacita Štýlové kovové spracovanie Konektory USB a micro USB S prehledom PowerBank má ladne zaoblené hrany a skvelo vyzerajúce kovové prevedenie. Na hornej hrane sa ukrýva indikátor stavu batérie. Podľa počtu rozsvietených LED môžete skontrolovať stav batérie. Stačí stlačiť tlačidlo.

• , zakúpené v samlife.sk – SMART príslušenstvo

• Zatiaľ som nenašiel

• - Kvalitná powerbanka.
    • - Nádherný dizajn.
    • - Prémiové materiály.
    • - Najkvalitnejšie Li-Iónové batériové články na trhu.
    • - Reálna kapacita je 3380 mAh.

Rozhodne je lepšie priplatiť si za overenú kvalitu, než kupovať externé akumulátory s nereálnou kapacitou, ktoré postupne rýchlo degradujú. Samsung vo svojich článkoch používa tie najkvalitnejšie materiály, takže je isté, že ani po dlhom používaní sa s powerbankou nič nestane. U ostatných výrobcov sa po krátkom čase začne kapacita rýchlo degradovať.

Taktiež má krásny dizajn a materiály na povrchu sú kvalitné. Ikeď má malú kapacitu, ale lepšie je kupovať menšiu kapacitu na veľa rokov ako vysokú kapacitu na pár použití.

Rozhodne túto powerbanku odporúčam. Ale ak Vám táto kapacita nestačí, tak si môžete kúpiť powerbanku Samsung s vyššími kapacitami, napr. 10400 mAh a viac.