Nokia DC-16 Black

• Dizajnovy kusok
    • Uchytenie USB konektora mohlo byt tuhzsie

Spokojnost, odporucam.

• prenosna energia pre akekolvek zariadenie s micro usb
    • 4-5 hodin nabijania? moc DLHO!
    • ledva zvladne nabit 1650mAh bateriu hoci tvrdia ze ma 2200mAh

Kapacita
2200 mAh
Typ článkov
Li-Ion
75 g

Univerzálna prenosná USB nabíjačka a záložný zdroj v jednom. Umožňuje nabíjanie vášho telefónu a zároveň poslúži ako externá batéria v prípade nedostatku energie batérie vášho telefónu. Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

• , zakúpené v MP3.sk

Funguje ako má.

• , zakúpené v Digicom

• Dizajnovy kusok
    • Uchytenie USB konektora mohlo byt tuhzsie

Spokojnost, odporucam.

• prenosna energia pre akekolvek zariadenie s micro usb
    • 4-5 hodin nabijania? moc DLHO!
    • ledva zvladne nabit 1650mAh bateriu hoci tvrdia ze ma 2200mAh
  • , zakúpené v MobilPC.sk

• Zatial som spokojna, telefon mi to nabije za necelu hodinu a pol aj ked v nom neustale tukam nabije ho s 5 percent na 80 s tym že s ním stale niečo robim potrebovala som to kedže dnešne baterky v telefonoch nevydržia ani den a môj je viac vybity ako nabity kedže elektricky prud zo sebou nenosím prenosna nabijacka mi velmi pomaha hlavne víkendy :-)
    • Mohla byť ružová, ale inak nemam čo dodať spokojna aj s bielou

Už som to spomínala pred tým na internetových strankach som ho našla medzi najlacnejšími takisto rychla doprava ma potešila.

• dizajn
    • spracovanie
    • microUSB
    • kapacita 2200mAh

Najlepsi externy akumulator na trhu.

• , zakúpené v HEJ.sk

• super dizajn, mala velkost, LED indikatory su super (ukazuju stav baterie) aj kablik, ktory vyuzivam aj k pripojeniu mobilu k PC :)
    • napriek tomu, ze by mala bateria vydrzat az 1,5 nabita mojho telefonu, kapacita sa mi zda nizsia a vydzri len na 1 nabitie a kusok

Kompaktna bateria, zmesti sa do vacku, kabelky alebo tasky pomoze ked nemate dost stavy a nie je si kde dobit mobil (napr. pri bicykoovani, ked stanujete, a pod.). Dizajn i to co je v baleni je super... jedine co by som produktu vytkol je kapacita baterie... kym papierovo by mi mala vydrzat na 1,5 nabitia mojho mobilu, vydrzi len na 1 nabitie (+kusok). Neviem, ci to je chyba mojo kusu, alebo to tak maju vsetky. I tak je to super pomocnik, nosim ju takmer stale so sebou, kedze som heavy user svojho mobilu (casto vyuzivam internet, GPS i fotak).